TGR2 Mk3 (czarny)

TGR2-AIS_Armory Black Cerakote Special_1.jpg
  • promocja
Cena: 1 700,00 zł 2 200,00 zł 1700.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Marker TGR2 Mk3

 2017 - nowa wersja markera, zmieniono bolt, oraz regulatory wewnętrzne dzięki tym zabiegom uzyskano jeszcze lepsze parametry, stabilność fps i mniejszą konsumpcję powietrza. Uwaga ciśnienie wyjściowe na butli powinno wynosić +800psi

Zmiany nastąpiły również w magazynku, poprawiona konstrukcja, lepsze materiały oraz nowa sprężyna mają za zadanie zredukowanie do zera ścięć kul i innych awarii magazynków.

Z zewnątrz nowe modele TGR otrzymały szynę w standardzie Keymod.

Firma Maxtact ma swoją siedzibę na Taiwanie, została założona przez zapaleńców paintballowych gier militarnych / scenariuszowych. Ich celem było skonstruowanie najlepszego na rynku markera typu Magfed idealnego zarówno dla graczy jak i do celów szkoleniowych. Produkty Maxtact cechuje lekkość, wytrzymałość, celność i duża niezawodność. 

 

Body górne oraz łoże przednie typu RIS wykonano z wytrzymałego stopu aluminium lotniczego T6. Lower receiver wykonano natomiast z włókna szklanego - dzięki czemu zredukowano wagę przy zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości w stosunku do rozwiązań bazujących na tradycyjnych tworzywach sztucznych i plastiku.

 

Chwyt pistoletowy jest kompatybilny ze standardem M4/ AR od broni ostrej oraz z chwytami dedykowanymi do replik ASG GBB.

Przyrządy celownicze polimerowe, składane. Łoże przednie RIS jest bezpośrednio połączone z upper receiverem, dzięki czemu nie obciąża w żaden sposób lufy która, warto przy tej okazji dodać, jest zgodna ze standardem Tippmanna A-5 / X7 oraz Milsiga.

 

Cała obudowa łączona jest za pomocą trzech pinów, dzięki czemu rozebranie markera nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Można w szybki łatwy sposób dostać się do bolta, hammera oraz sprężyny głównej.

Marker posiada funkcjonalną rączkę przeładowania służącą do napięcia bolta - co jest pierwszą czynnością przed podłączeniem zasilania.

 

Kolejne usprawnienie dla użytkownika to częściowo przeźroczysta szybka plexi - obustronna - dzięki której mamy wgląd do komory "nabojowej" i widzimy czy marker jest załadowany, czy komora jest pusta.

 

Obustronny jest również zwalniacz magazynka oraz selektor ognia. Osłona języka spustowego została wyprofilowana tak by móc operować markerem w rękawicach taktycznych / strzeleckich.

 

Warto wspomnieć na temat mocy i jej regulacji. Producent daje taką możliwość poprzez wymianę sprężyny głównej na inną.

W komplecie otrzymujemy standardową sprężynę w markerze + 4 dodatkowe zapewniające różne poziomy mocy, w tym jedną którą dodatkowo możemy sami przyciąć na odpowiednią długość.

 

To rozwiązanie miało jeden cel - ustawienie  poziomu FPS raz, bez możliwości manipulacji w czasie gry.

Magazynki stosowane w TGR2 czyli Mag-12 (pojemność 12-13kulek) oraz Mag-18 (pojemność 18-19kulek) umożliwiają stosowanie zarówno kulek tradycyjnych jak i First Strike.

W stosunku do pierwszej wersji zastosowano szereg ulepszeń które między innymi mają wpływ na lepszy przepływ powietrza, ustabilizowanie FPS oraz ich podwyższenie na standardowej sprężynie do 270-280.

Nowy kształt bolta poprawiający jego efektywność i dopasowanie do ball detents. 

 

W skład zestawu wchodzą:

- marker TGR-2 Mk2 (czarny)

- kolba do cylindera 13/12/17ci HP (średnia ca 50mm)

- prowadzenie kolby

- magazynek Mag-18

- przyrządy celownicze

- zestaw sprężyn regulujących moc

- zestaw uszczelek

- płyta CD z dodatkowymi informacjami

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

9 lutego 2014

Niezawodna giwera... zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, warta swojej ceny.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl