TGR2 Mk3 CQB

TGR2-CQB-AIS_Armory Black Cerakote Special_1.jpg
  • promocja
Cena: 1 500,00 zł 1 900,00 zł 1500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Marker TGR2 Mk3 CQB 

 

 2017 - nowa wersja markera, zmieniono bolt, oraz regulatory wewnętrzne dzięki tym zabiegom uzyskano jeszcze lepsze parametry, stabilność fps i mniejszą konsumpcję powietrza. Uwaga ciśnienie wyjściowe na butli powinno wynosić +800psi

 

Zmiany nastąpiły również w magazynku, poprawiona konstrukcja, lepsze materiały oraz nowa sprężyna mają za zadanie zredukowanie do zera ścięć kul i innych awarii magazynków.

Z zewnątrz nowe modele TGR otrzymały szynę w standardzie Keymod.

Firma Maxtact ma swoją siedzibę na Taiwanie, została założona przez zapaleńców paintballowych gier militarnych / scenariuszowych. Ich celem było skonstruowanie najlepszego na rynku markera typu Magfed idealnego zarówno dla graczy jak i do celów szkoleniowych. Produkty Maxtact cechuje lekkość, wytrzymałość, celność i duża niezawodność. Od 2014 roku markery otrzymały logo Honorcore 0-wyłączonego sytrybutora produyktów w USA i Europie.

 

Body górne oraz łoże przednie typu RIS wykonano z wytrzymałego stopu aluminium lotniczego T6. Lower receiver wykonano natomiast z włókna szklanego - dzięki czemu zredukowano wagę przy zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości w stosunku do rozwiązań bazujących na tradycyjnych tworzywach sztucznych i plastiku.

 

Chwyt pistoletowy jest kompatybilny ze standardem M4/ AR od broni ostrej oraz z chwytami dedykowanymi do replik ASG GBB.

Wersja CQB posiada krótkie łoże RIS 4,5" oraz 7" lufę

Cała obudowa łączona jest za pomocą trzech pinów, dzięki czemu rozebranie markera nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Można w szybki łatwy sposób dostać się do bolta, hammera oraz sprężyny głównej.

 

Marker posiada funkcjonalną rączkę przeładowania służącą do napięcia bolta - co jest pierwszą czynnością przed podłączeniem zasilania.

 

Kolejne usprawnienie dla użytkownika to częściowo przeźroczysta szybka plexi - obustronna - dzięki której mamy wgląd do komory "nabojowej" i widzimy czy marker jest załadowany, czy komora jest pusta.

 

Obustronny jest również zwalniacz magazynka oraz selektor ognia. Osłona języka spustowego została wyprofilowana tak by móc operować markerem w rękawicach taktycznych / strzeleckich.

 

Warto wspomnieć na temat mocy i jej regulacji. Producent daje taką możliwość poprzez wymianę sprężyny głównej na inną.

W komplecie otrzymujemy standardową sprężynę w markerze + 4 dodatkowe zapewniające różne poziomy mocy, w tym jedną którą dodatkowo możemy sami przyciąć na odpowiednią długość.

 

To rozwiązanie miało jeden cel - ustawienie  poziomu FPS raz, bez możliwości manipulacji w czasie gry.

Magazynki stosowane w TGR2 czyli Mag-12 (pojemność 12-13kulek) oraz Mag-18 (pojemność 18-19kulek) umożliwiają stosowanie zarówno kulek tradycyjnych jak i First Strike.

W stosunku do pierwszej wersji zastosowano szereg ulepszeń które między innymi mają wpływ na lepszy przepływ powietrza, ustabilizowanie FPS oraz ich podwyższenie na standardowej sprężynie do 270-280.

Nowy kształt bolta poprawiający jego efektywność i dopasowanie do ball detents.  

 

 W skład zestawu wchodzą:

- marker TGR-2 Mk2 CQB

- magazynek Mag-18

- przyrządy celownicze

- kolba wraz z prowadzeniem do butli HP13ci (50mm średnicy)

- zestaw sprężyn regulujących moc

- zestaw uszczelek

- płyta CD z dodatkowymi informacjami

 

Cylinder HP widoczny na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu !!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl